Na przestrzeni ostatnich lat dokonała się prawdziwa rewolucja w zakresie nauki języków obcych. Aby zapewnić naszym słuchaczom kształcenie na najwyższym poziomie oprócz wspaniałych lektorów posiadamy również świetne materiały do nauki języków obcych.

Korzystamy wyłącznie z podręczników renomowanych firm zgodnie z zaleceniami Rady Europy.  Są to nowoczesne materiały dostosowane do stosowanej u nas metody komunikatywnej. Oczywiście konkretny podręcznik dobierany jest odpowiednio do wieku jak również zainteresowań określonej grupy wiekowej uczestników kursu.

Naszym słuchaczom przysługuje 20% zniżka przy zakupie podręczników za naszym pośrednictwem. Ponadto prowadzimy giełdę używanych podręczników pomiędzy słuchaczami naszej szkoły.

Oprócz znakomitych podręczników podczas zajęć wykorzystujemy szereg innym ciekawych materiałów dydaktycznych:

  • autentyczne artykułu z gazet i czasopism obcojęzycznych
  • nagrania audio oraz piosenki
  • oryginalne programy telewizyjne stacji zagranicznych
  • nagrania video oraz filmy w wersji oryginalnej
  • komiksy, rebusy, krzyżówki, gry
  • plakaty i karty edukacyjne (flash cards)

Powszechne jest również korzystanie z zasobów znajdujących się w Internecie. Jest to nie tylko źródło najświeższych informacji, które wykorzystujemy do dyskusji na aktualny temat ale też źródło inspiracji dl naszych lektorów oraz bogaty zbiór materiałów dodatkowych.

Do dyspozycji naszych słuchaczy pozostaje biblioteczka szkoły, w której każdy znajdzie szereg książek, czasopism bądź też nagrań audio odpowiednich pod względem zarówno poziomu jak i sfery zainteresowań.

Zobacz też:
grupy
lektorzy