Lingua Perfect - Twoje biuro tłumaczeń

Lingua Perfect to nowoczesne internetowe biuro tłumaczeń, które spełni wszystkie Twoje wymagania! Działamy w pełni online i oferujemy wszystkie rodzaje tłumaczeń. Pracujemy we wszystkich parach językowych - zarówno tych popularnych, jak również rzadziej stosowanych. Język nie ma dla nas tajemnic, a specjaliści, z którymi współpracujemy, nie są przypadkowi. Rozbudowane kompetencje językowe i wszechstronność to coś, co wyróżnia nas na tle konkurencji!
Tłumaczenia ogólne i specjalistyczne to tylko jeden z obszarów naszej działalności. Oprócz przekładu zajmujemy się również pisaniem od podstaw nowych tekstów na strony www, blogi oraz do sklepów internetowych. Jesteśmy kreatywni i mamy głowy pełne pomysłów, dlatego copywriting internetowy traktujemy jak pracę oraz dobrą zabawę.
Od wielu lat pomagamy naszym klientom w doskonaleniu umiejętności językowych. Nasz oferta to również kursy języków obcych online. Korzystamy z autorskich programów metodycznych, dzięki czemu nasze zajęcia są niepowtarzalne. Kochamy przekazywać naszą wiedzę dalej i dbamy o to, by nas słuchacze pracowali systematycznie i stale się rozwijali.

Nasz cel

Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej obsługi językowej firmom oraz klientom prywatnym - tłumaczymy, piszemy teksty, uczymy języków obcych. Nasza oferta jest elastyczna i zrobimy wszystko, by spełnić Twoje wymagania.

Ewa Paśniczek

Właściciel Linuga Perfect