Lingua Perfect - copy we wszystkich językach świata

Copywriting w Lingua Perfect

adult-thoughtful-writer-creating-new-article-3932277

Copywriting internetowy

W Lingua Perfect każdego dnia tworzymy content na witryny internetowe. Piszemy teksty na strony www, blogi naszych partnerów oraz do sklepów internetowych. Nasza oferta obejmuje zarówno teksty marketingowo-sprzedażowe nastawione na budowanie bezpośrednich relacji z klientem, jak również teksty nastawione na SEO. Piszemy po polsku, angielsku, niemiecku oraz w każdym innym języku. Na koncie mamy kilkadziesiąt dużych projektów zreazliowanych dla sklepów internetowych oraz film usługowych z różnych dziedzin.

Teksty na strony www i blogi

Masz stronę internetową lub blog i chcesz dodać mu powiewu świeżości? Postaw na teksty, które pozwolą Ci w szybki sposób zwiększyć widoczność witryny oraz sprawią, że Twoi goście chętnie spędzą na stronie dużo więcej czasu. Takie właśnie są treści na strony www oraz wpisy blogowe, które tworzymy. Stworzymy teksty zgodne z Twoimi wymaganiami lub, jeśli dasz nam swobodę, napiszemy nasze autorskie treści samodzielnie od podstaw. Chętnie zajmiemy się również prowadzeniem bloga firmowego. Po ustaleniu tematów i harmonogramu publikacji będziemy opiekować się Twoim blogiem.

Opisy produktów

Dobry opis produktu w sklepie internetowym powinien pełnić dwie podstawowe funkcje:- powinien być ciekawy dla odbiorcy i budzić jego zainteresowanie,- powinien dobrze pozycjonować się w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu łatwo będzie od odnaleźć w sieci.Jeśli zależy Ci na tym, by Twój sklep internetowy stał się widoczny dla większego grona odbiorców, a goście strony spędzali na niej dużo więcej czasu, potrzebujesz przemyślanych opisów produktów o odpowiedniej strukturze. Nasz wieloletnie doświadczenie w copywritingu internetowym, pozwoliło nam na wypracowanie praktyk, dzięki którym każdy opis produktu przekształcimy w skuteczne narzędzie do sprzedaży.
smiling-concentrated-coworkers-working-on-netbook-3932230

Copywriting w obcych językach

W odróżnieniu od większości agencji copywritingowych w kraju działalność Lingua Perfect nie ogranicza się do tworzenia treści po polsku. Nasze doświadczenie w tłumaczeniach oraz współpraca z native speakerami z różnych krajów pozwoliły nam na stworzenie unikalnej oferty copywritingu w językach obcych. Piszemy teksty zarówno w popularnych językach, takich jak angielski, niemiecki, francuski, rosyjski czy ukraiński, jak również w językach, które są rzadziej używane, w tym skandynawskich oraz azjatyckich. Piszemy zarówno teksty na strony www oraz blogi, jak również opisy produktów do wielojęzycznych sklepów internetowych i opisy aukcji na popularne międzynarodowe portale sprzedażowe.

Opisy aukcji - Amzon, eBay, Allegro i inne

Jeśli chcesz zmaksymalizować wyniki, jakie osiągasz na portalach sprzedażowych i zwiększyć ilość zakupów, jakie są dokonywane w Twoim sklepie, potrzebujesz opisów na markeplaces, które rozwieją każdą wątpliwość klientów i jednocześnie zagwarantują Ci wysokie pozycje w ich wyszukiwarkach. Czy wiesz, że odpowiedniej długości opis stworzony z wykorzystanie fraz kluczowych może w szybki sposób przenieść Twoją ofertę na górę listy wyszukań w Amazon, eBay, Allegro oraz innych? Chcesz się o tym przekonać? Napisz do nas i wymień stare opisy na nowe!
two-brown-pencils-907607

Jeśli masz pytania lub chcesz otrzymać wycenę, napisz do nas. W tym celu skorzystaj z formularza online lub wyślij maila na adres: biuro@lingua-perfect.com.pl

Czekamy na Twoją wiadomość!