Lingua Perfect - tłumaczenia na wszystkie języki świata

Tłumaczenia w Lingua Perfect

Tłumaczenia ogólne - tłumaczenia tekstów na wszystkie języki świata

Biuro tłumaczeń Lingua Perfect świadczy usługi w zakresie tłumaczeń ogólnych na wszystkie języki świata. Obsługujemy zarówno języki popularne, takie jak angielski, niemiecki, rosyjski, ukraiński czy czeski, jak również języki rzadziej używane w naszym kraju, w tym języki skandynawskie czy azjatyckie.

Tłumaczenie tekstów i filmów

Dzięki temu, że współpracujemy z szerokim gronem doświadczonych tłumaczy, żaden tekst nie ma dla nas tajemnic. Pracujemy na różnych rodzajach plików, w tym standardowych dokumentach tekstowych, jak również filmach czy nagraniach audio.

Tłumaczenia dokumentów

Oferujemy tłumaczenia dokumentów oraz korespondencji, a także każdego dowolne pliku w każdej tematyce. Gwarantujemy szybki czas realizacji tłumaczenia oraz tekst wolny od błędów i niedociągnięć. Tłumaczenia, które wykonujemy w Lingua Perfect, są zawsze wykonywane przez profesjonalistów. Gdy dokument jest gotowy, przed wysyłką zawsze podlega dodatkowej kontroli przeprowadzonej przez inteligentne algorytmy, dzięki czemu ryzyko pojawienia się błędu w tekście nie występuje.

Tłumaczenia stron www

Tłumaczymy również strony www. Pracujemy na specjalistycznym oprogramowaniu, które pozwala nam na bezbłędne tłumaczenie, gdy w tekście pojawiają się znaczniki oraz tagi. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie przygotować tłumaczenia witryn internetowych, które są gotowe do automatycznego wgrania.

Tłumaczenia filmów

Specjalizujemy się również w tłumaczeniu filmów - tworzymy transkrypcję, rozstawiamy napisy, tworzymy wersje wielojęzyczne napisów, a także przygotowujemy teksty pod lektora. Wiemy, jak powinny wyglądać idealne napisy, które łatwo się czyta. Nasi specjaliści od transkrypcji przechodzili liczne szkolenia w tym zakresie, dzięki czemu moją bogate doświadczenie i wiedzę na temat napisów.
adult-business-computer-contemporary-380769

Tłumaczenia specjalistyczne - przekład tekstów branżowych

Oprócz tekstów ogólnych, w Lingua Perfect zajmujemy się również przekładem branżowym. Współpracujemy ze specjalistami, którzy działają w różnych branżach oraz dziedzinach. Tłumaczymy zarówno teksty medyczne i techniczne, jak również treści z dziedzin mniej popularnych. Nasza baza tłumaczy stale się poszerza, dzięki czemu oferta jest dopasowana do oczekiwań naszych Klientów.

Tłumaczenia medyczne

Wykonujemy wysokiej jakości tłumaczenia medyczne w językach europejskich oraz pozaeuropejskich. Wielu z naszych tłumaczy to z wykształcenia lekarze, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą precyzję tłumaczenia. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest jakość w przekładzie medycznym, dlatego każdy dokument sprawdzamy dodatkowo pod kątem zgodności z oryginałem.

Tłumaczenia techniczne

Tłumaczenia techniczne, w tym tłumaczenia instrukcji obsługi, dokumentacji, patentów oraz innych dokumentów dla branży produkcyjnej i rolniczej, stanowią jeden z głównych filarów naszej działalności. Podejmiemy się tłumaczenia każdego dokumenty na każdy język. Stawiamy na precyzję językową oraz fachowość słownictwa. Tłumacze, z którymi współpracujemy w zakresie tłumaczeń technicznych to wieloletni praktycy, którzy mają na co dzień styczność z językiem specjalistycznym oraz dokumentacjami różnego typu.

Tłumaczenia dokumentów

Wykonywane przez nas tłumaczenia specjalistyczne obejmują również tłumaczenia różnego rodzaju dokumentów, które są potrzebne zarówno w życiu codziennym, jak również w sytuacjach biznesowych. Dostarczamy zarówno tłumaczenia zwykłe, jak również poświadczone przy pomocy podpisu elektronicznego. Najczęściej tłumaczymy dokumenty urzędowe, umowy, wyciągi bankowe oraz korespondencję z organami państwowymi.

Jeśli masz pytania lub chcesz otrzymać wycenę, napisz do nas. W tym celu skorzystaj z formularza online lub wyślij maila na adres: biuro@lingua-perfect.com.pl

Czekamy na Twoją wiadomość!