Lingua Perfect - nasz zespół

Lingua Perfect to zespół doświadczonych tłumaczy oraz native speakerów. Dzięki tak rozbudowanej kadrze specjalistów, nasze biuro tłumaczeń jest w stanie świadczyć niezwykle szeroki zakres usług. Zajmujemy się nie tylko tłumaczeniem, ale również copywritingiem po polsku oraz w obcych językach. Uwielbiamy pisać, a język nie ma dla nas tajemnic. Pracyjemy nie tylko z materiałem źródłowym w postaci tekstu. Tłumaczymy nagrania audio oraz filmy, tworząc profesjonalne napisy oraz transkrypcje.
Nasza kadra obejmuje dziesiątki tłumaczy z Polski oraz z zagranicy, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach, takich jak medycyna, technika, rolnictwo, motoryzacja. Oferujemy zarówno tłumaczenia zwykłe, jak również poświadczone. Nasi tłumacze przysięgli w większości dysponują podpisami elektronicznymi, dzięki czemu możesz otrzymać od nas tłumaczenie poświadczenie bez wychodzenia z domu.
Stale reagujemy na dynamicznie zmieniające się potrzeby naszych Klientów i nieustannie wprowadzamy nowe, nowoczesne usługi tłumaczeniowe. Mamy duże doświadczenie w branży e-commerce. Regularnie współpracujemy ze sklepami internetowymi, dla których tworzymy teksty po polsku oraz w językach obcych. Piszemy teksty na strony www oraz piszemy opisy produktów. Dzięki naszej kreatywności oraz znajomości zasad SEO jesteśmy w stanie stworzyć treści, które są nie tylko wartościowe dla przeglądarki, ale również pełną funkcję perswazyjną.